واحد چاپ هیوا | چاپ روی لباس کار

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. واحد چاپ هیوا | چاپ روی لباس کار
چاپ لباس کار

برای درج نام شرکت ، لوگو یا نشان تجاری بر روی لباس کار کارکنان و یا لباس تبلیغاتی جهت ارائه به مخاطبین و مشتریان خود میباید از چاپ یا گلدوزی استفاده نمود.

امروزه با رشد تکنولوژی چاپ و در اختیار داشتن تکنیک ها و متریال با کیفیت و دوام قابل قبول چاپ روی لباس کار جایگاه بیشتری در بین مخاطبین پیدا نموده.

انواع روش های مناسب برای چاپ روی لباس کار و منسوجات تبلیغاتی

چاپ سیلک اسکرین

یکی از بهترین و ارزانترین روش ها برای چاپ لباس کار ، چاپ سیلک اسکرین یا اصطلاحاً چاپ سیلک است.

در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده (لاک حساس) پوشیده می‌شود. این قاب توری را در این حالت شابلون یا کلیشه می‌نامند.

چاپ کاتر حرارتی (لیزری)

در این روش با برش کامپیوتری روی مدیای پی وی سی با چسب حرارتی که توسط لیزر یا دستگاه کاتر پلاتر انجام میشود، پس از جداسازی موارد اضافه ( به اصطلاح پوست کن کردن) طرح مورد نظر با دستگاه پرس حرارتی روی پارچه لباس کار درج میگردد.

کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در این روش چاپ در دوام طرح پس از شستشو تاثیر زیادی دارد.

چاپ سابلیمیشن

در این روش چاپی امکان درج لوگو یا عکس کامل به صورت پرینتی وجود دارد. بدین صورت که طرح مورد نظر روی کاغذ مخصوص پرینت میشود، سپس توسط پرس حرارتی در دما و زمان مشخص روی پارچه انتقال پیدا میکند

چاپ ترانسفر حرارتی

در این روش طرح مورد نظر به دو روش چاپی (سیلک و افست) روی کاغذ یا طلق روغنی چاپ شده و توسط چسب حرارتی و پرس به روی پارچه انتقال می یابد.

مزایای این روش کیفیت بالا و قیمت مناسب

معایب این روش سفارش به تعداد بالای 30 هزار تا (بسته به اندازه)

چاپ سیلک

واحد تخصصی خدمات چاپ روی لباس کار این مجموعه در سال 1396 راه اندازی شد و تا کنون رشد قابل توجهی داشته است.

در راستاي افزايش کيفيت درج آرم و لوگوي سازمانهای مخاطب بر روی محصولات از قبيل لباس کار، کلاه و کلیه منسوجات، شرکت هيوا تجارت اميد اقدام به تجهيز و به روز رساني کارگاه چاپ خود نمود.

کارگاه چاپ هيوا که تاکنون مجهز به چاپ سيلک اسکرين برروي محصولات منسوج خود بود اينک با افتخار ميتواند ارائه دهنده خدمات چاپ حرارتي و ليزري تمام کامپيوتري ، همچنین چاپ سابلیمیشن و چاپ ترانسفر حرارتی براي مشتريان عزيز با کيفيتي منحصر به فرد باشد.

همانند خدمات چاپ سيلک اسکرين که با بهترين رنگهاومواد اوليه موجوددر بازار انجام ميشد.چاپ کامپيوتري ليزري -حرارتي نيز با متريال درجه يک کره اي (نه متريال چيني) انجام ميپذيرد تا شاهد رضايت خاطر مشتريان عزيز خود باشيم.

تعرفه قیمت خدمات چاپ لباس کار

چاپ سیلک اسکرین ( هر رنگ)

چاپ روی جیب جلو و پیش لباس 3000 تومان

چاپ پشت لباسکار و تیشرت   4000 تومان

شابلون اختصاصی سیلک 75000 تومان

چاپ لیزری حرارتی

جهت محاسبه چاپ رول حرارتی نیازمند ارائه طول و عرض ابعاد چاپ خود طبق فرمول زیر هستید

پشت لباس= طول * عرض * 90 + 1500

جلو لباس= طول * عرض * 90 + 2500

اگر قصد خرید یا سفارش لباس کار مناسب خود را دارید به صفحات زیر مراجعه نمایید

[product_category per_page=”12″ columns=”6″ orderby=”menu_order title” order=”ASC” category=”workwear”][product_categories orderby=”” order=”ASC” columns=”6″ ids=”55″]
فهرست