درباره ما

درباره هیوا تجارت امید

مجموعه هیوا تجارت امید طراح و تولید کننده لوازم ایمنی و تجهیزات حفاظت فردی اعم از ماسک های تنفسی، دستکشهای ایمنی چرمی، انواع پوشاک کار و لباسهای یکبار مصرف ایزوله میباشد. این شرکت اولین دارنده پایگاه مجازی عرضه بدون واسطه محصولات خود(فروشگاه اینترنتی) در زمینه تجهیزات ایمنی میباشد.

شروع کار هیوا بر اساس تولید محدود لباس کار و عرضه مستقیم آن رقم خورد، در ادامه با تامین و عرضه سایر تجهیزات ایمنی به مشتریان خود و در جهت ارائه محصول با کیفیت ایرانی پای را فراتر نهاده و اقدام به تاسیس کارگاه تولید دستکش خود نموده و محصولاتی با کیفیت جهانی تولید نمود. با شیوع ویروس کرونا در جهان و احساس نیاز جامعه به لوازم ایمنی مرتبط این شرکت با همکاری شرکتهای دانش بنیان اقدام به طراحی و تولید ماسکهای نانو آنتی باکتریال و لباس های یکبار مصرف ایزوله کرده و از بهمن ماه سال 98 نقش اجتماعی مهمی در تامین این محصولات ایفا نمود.

چشم انداز

چشم انداز یک شرکت ممکن است در آغاز و در ادامه مسیر فراخور بازخورد ها و نیاز مشتریان و با روشن شدن افقهای تازه دستخوش تحولات اساسی شود. مجموعه هیوا نیز از این قائده مستثنی نبوده و رمز ماندگاری خود را در بروز رسانی و ارتقای چشم انداز خود و حرکت به سمت تعالی میداند.

افق چشم انداز این مجموعه با دستاوردهای کنونی و اهداف محقق شده در مسیر تعالی، در حال حاضر گسترش تولیدات خود با استانداردهای جهانی در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان عزیز است. امری که تا کنون با تعامل و همکاری با تولید کنندگان نامی دیگر مانند کفش ایمن پا، دستکش طاها، شرکت کیمیا و … در حال انجام است.

و در نهایت دستیابی به بازارهای جهانی و رقابت با سردمداران تولید محصولات ایمنی را افقی دست یافتنی میدانیم.

ماموریت

مشتری در مرکز توجهات ماست و همه چیز با نیاز او آغاز می شود.

ارائه محصولات با کیفیت در راستای تامین ایمنی و سلامت محیط کار کارگران زحمت کش این مرز و بوم و افزایش بهره وری آنان با تکیه بر خاطری آسوده از مخاطرات کار را بزرگترین ماموریت خود میدانیم.

 

بازگشت سالم کارگران در محیط شاد خانواده شان آرزوی همه ماست

فهرست