نوشته : حسن اکبر نژاد

کمربند ایمنی پالایشگاه

این کمربند بسیار زیبا و ظریف ساخته شده است، کمربند دور کمری با قابلیت سیستم ترمز خود جمع شونده اتوماتیک و با قلاب هوک داربستی و با یک کیف ابزار و یک پک بسیار زیبا ساخته شده است.

کاربرد این کمربند بیشتر در پالایشگاه ها برای مهندسین و ناظرین که هر روز به سر پروژه میروند خواهد بود.

طول تسمه خود جمع شونده 1.5 متر، عرض تسمه خود جمع شونده 3 سانتی متر، عرض کمربند 5 سانتی متر و قلاب بزرگ از نوع MGO60 می باشد.

دارای استاندارد EN362 می باشد، طول کل تسمه بر دور کمر 120 سانتی متر و ابزار خود جمع شونده آن دارای استاندارد EN360 می باشد.

کمربند ایمنی اداره برقTOOL LANYARD SAFETY BELT

  • هم اکنون ببینید : استاندارد های هارنس هارو
  • طناب کمربند : قطر 16 میلیمتر
  • تحمل تست طناب : 2200 کیلوگرم
  • عرض بالشتک کمربند : 9 سانتی متر
  • طول بالشتک : 70 سانتی متر
  • طول تسمه دور تا دور کمر : 120 سانتی متر
  • عرض تسمه : 4.5 سانتی متر

در قسمت چپ و راست درینگی به شکل D دیده می شود که برای اتصال لنیارد موقعیت گیری می باشد، در قسمت لنیارد قطعه ابزاری به شکل 8 دیده می شود و دارای یک طناب، هوک و ترمز که دارای استاندارد می باشند.

هارنس فال فست FALL FAST

هارنس فال فست مطابق با هارنس فال می باشد و فقط یک خصوصیت برتر نسبت با فال دارد که سگک های آن فست می باشد، سریع و راحت تر باز و بسته خواهد شد. دارای استاندارد EN361 می باشد.

هارنس فال مخصوص داربست FALL

هارنس فال مخصوص کار بروی داربست و جاهای که در زیر پای تکنسین اجسامی برای ایستادن وجود داشته باشد، این هارنس از نوع هارنس جلوگیری از سقوط می باشد و دارای استاندارد EN361 می باشد.

هارنس جکت JACKET

هارنس جکت، هارنس بسیار زیبا و سبک می باشد، این هارنس از نام و اسمش مشخص می باشد که مثل ژاکت برتن می شود و از ابرهای و بالشتک های بسیار محکم و خوش حالت تهیه شده است، ابرهای آن از نوع جنس آنتی باکتریال می باشد.

 هارنس جکت در استاندراد های EN 361 و EN 358 j تولید که با این هارنس می توان به راحتی کار روزمره خود را در ارتفاع انجام داد، راحتی این هارنس بخاطر بالشتک های آن  می باشد.

ابرها یا بالشتک های آن از جلوی سینه تا دور گردن و پشت کمر بین دو کتف را محفوظ نموده و ابر دیگری دور کمر را محفوظ نموده و ابرهای دیگر دور ران را محفوظ کرده اند. در هارنس جکت هم می توان از آن برای جلوگیری از سقوط استفاده کرد و هم می توان با داشتن لنیارد موقعیت گیری در حین کار تکیه گاهی از دور کمر گرفت و راحت کار خود را انجام داد.

هارنس جکت فست JACKET FAST

هارنس جکت فست مثل هارنس جکت می باشد و قابلیت آن سگکهای دور شکم و ران می باشد که سریع و راحتتر باز و بسته می شود و دارای استاندارد EN361 و EN358 می باشد.

هارنس جکت فست(JACKET FAST (4-D-A

این هارنس از جکت و جکت فست تکمیل تر می باشد و دارای دو استاندارد EN361 , EN358 را دارا می باشد. در این هارنس بسیار زیبا و شکیل طراحی شده که قابلیت آن را با هارنسهای دیگر متفاوت می سازد.

هارنس فوق دو درینگ در چپ و راست و دو درینگ در سرشانه های چپ و راست و یک درینگ در پشت کتف و یک درینگ در جناق سینه نصب گردیده است که همین عوامل باعث دوام و محکم ساخته شده است.

هارنس فول بادی FULL BODY

هارنس فول بادی از هارنسهای بسیار خوب شرکت هارو می باشد، هارنس فول بادی دارای 6 درینگ می باشد که در زیر به نحوه و مکان اتصال آنها خواهیم پرداخت.

2 درینگ در چپ و راست
2 درینگ در جناق سینه و روی شکم
یک درینگ در پشت کتف
یک درینگ در پشت کمر
هر کدام از این درینگ ها کاربری خاص خود را دارا می باشد.

از ابرها و بالشتکهای بسیار لطیف و محکم ساخته شده است، کاربری این محصول بروی مکانهای معلق تعریف گردیده است و دارای استاندارد های EN361 , EN358 , EN813 می باشد

هارنس فول بادی فستFULL BODY FAST

هارنس فول بادی فست مطابق با هارنس فول بادی می باشد و تفاوت آن در نوع سگک ها می باشد، درون این هارنس سگک ها به صورت فست که موجب سریع و روان باز و بسته شدن می شود.

هارنس فول بادی فست دارای استاندارد های EN361 , EN358 , EN813 می باشد و همچنین دارای تاییدیه وزارت کار می باشد.

هارنس فول بادی فست کرولدار

هارنس فول بادی فست کرول دار مشابه دو هارنس فول بادی و فول بادی فست ظاهری مشابه دارد و این هارنس تکمیل ترین هارنس می باشد که با داشتن خصوصیات دو هارنس قبلی یک خصوصیت متفاوت دارد و آن هم داشتن ابزار صعود کننده در جناق سینه که با این ابزار می توان به صورت معلق به سمت بالا صعود کرد و دارای استاندارد EN361 ,  EN358 , EN813 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست