مکان: تهران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ، سالن 35 غرفه شماره 16 زمان: 4 الی 7 تیر ماه 1393

  حضور در دومین نمایشگاه بین المللی ابزار آلات کارگاهی و ماشین ابزار

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  شرکت هیوا تجارت امید در دومین نمایشگاه بین المللی ابزار آلات کارگاهی و ماشین ابزار میزبان شما خواهد بود.

  برگزاری نمایشگاه های تخصصی و تبادل اطلاعات ، دانش و فن آوری های نوین یکی از موثرترین راه های رشد توانمندی های داخلی بوده و نقش مهمی را در عرصه فعالیت های صنعتی و اقتصادی ایفا می نماید .
  بدیهی است در دنیای امروز شرکت کنندگان و بازدید کنندگان نمایشگاهی رغبت بیشتری به مشارکت یا بازدید از نمایشگاه های تخصصی از خود نشان می دهند چون تعدد بسیار گروه های کالایی که در نمایشگاه های عمومی ارائه می گردد پاسخگوی نیاز آن ها نمی باشد . پیشرفت علم و تکنولوژی باعث رشد صنایع و تولیدات مختلف گردیده و طبعا صنعت ابزار نیز از این قائده مستثنی نبوده بطوری که دیگر نمی توان تمامی نوآوری در عرصه تولید را در یک نمایشگاه عمومی تحت عنوان کلی صنعت به مخاطبین ارائه نمود .

  ذکر این نکته ضروری است که صنعت ابزار آلات همواره در جوار نمایشگاه های صنعتی و یا همراه با ماشین آلات مختلف ارائه گردیده لذا برگزاری نمایشگاهی که صرفا ارائه دهنده صنعت ابزار بصورت مستقل باشد همواره احساس می شد . امید است این نمایشگاه بتواند نقش هرچند کوچکی در رشد و توسعه صنعت فوق داشته باشد .

  عضویت در خبرنامه

  جهت آگاهی از خبرنامه ها شامل تخفیفات و فروش ویژه و کالاهای جدید
  • تهران، خیابان امام خمینی, نرسیده به میدان حر، روبروی خیابان 12 فروردین، بن بست سرو،ساختمان سرو، واحد 8
  •   02166176700-  02166176744-  02166176707
  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به hto.ir میباشد. هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز و قابل پیگرد قانونی است

  Search